листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Pocituvani, AD Oranzerii - Hamzali soglasno clen 40 stav 5 od Pravilata za kotacija na Berza Vi dostavuva Kalendar na nastani za 2023 godina.

So pocit,


Kalendar na nastani - Berza.doc

Објавено на: 24.01.2023 14:10:46
Документ БР.: DOC_10191-27/2023
Урнек: Други ценовно чувствителни информации