листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Согласно член 40 став (5) од Правилата за котација го објавуваме Календарот на настани за Македонски Телеком АД Скопје за 2023 година. 


Календар на настани_2023_МКТ_образец.pdf

Објавено на: 31.01.2023 09:47:47
Документ БР.: DOC_10191-78/2023
Урнек: Други ценовно чувствителни информации