Македонски
English
листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

                                                       Согласно Глава 6 од Правилникот за котација го објавуваме следниот финафсиски извештај

                                                         - Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 31.12.2022 година                


6 и 12 Месечни известувања- трговски друштва - природа на трошоци (8).xls

Објавено на: 17.02.2023 14:10:53
Документ БР.: DOC_26445-10/2023
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 31.12.