листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидирани финансиски извештаи за период 01.01-31.12.2022г.


Банки -6 и 12 - месечно известување-311222.xlsx

Објавено на: 17.02.2023 14:10:53
Документ БР.: DOC_26445-11/2023
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 31.12.