листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидирани финансиски извештаи на Стопанска банка а.д. Битола за периодот 1.1. - 31.12.2022 година.

 


Неревидирани финансиски извештаи за период 1.1.-31.12.2022 година.xls

Објавено на: 22.02.2023 09:00:59
Документ БР.: DOC_26445-13/2023
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 31.12.