Македонски
English
листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

finansiski izvestai za 2022 godina


фин.известај 31,12,2022.xlsx

Објавено на: 23.02.2023 09:12:57
Документ БР.: DOC_26445-14/2023
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 31.12.