Македонски
English
листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидирани финансиски извештаи за 2022 година.


6 и 12 Месечни известувања- трговски друштва - MODA_31_12_2022_природа на трошоци.xlsx

Објавено на: 23.02.2023 14:10:32
Документ БР.: DOC_26445-15/2023
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 31.12.