Македонски
English
листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Тетекс АД објавува Образложение кон Финансиските извештаи за периодот Јануари - Декември 2022


Образложение за остварените финансиски резултати за период 01.01. - 31.12.2022.docx

Објавено на: 23.02.2023 14:15:55
Документ БР.: DOC_10191-128/2023
Урнек: Други ценовно чувствителни информации