листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Известување залог врз имот на ЗК Пелагонија


Известување залог врз имот на ЗК Пелагонија.doc

Објавено на: 23.02.2023 14:31:00
Документ БР.: DOC_10191-130/2023
Урнек: Други ценовно чувствителни информации