Македонски
English
листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за датумот на одржување и Дневниот ред на Собранието на акционери

 

Јавен повик за Годишно Собрание - 29.03.2023 година

 


01 - Јавен повик за Годишно собрание на 29-ти март 2023 година.pdf

Објавено на: 24.02.2023 09:00:30
Документ БР.: DOC_10109-7/2023
Урнек: Јавен повик за собрание