Македонски
English
листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Централна кооперативна банка АД Скопје ги објавува неревидираните финансиски извештаи за периодот 1.1.-31.12.2022 година.


Централна кооперативна банка -6 и 12 - месечно известување.xls

Објавено на: 24.02.2023 14:10:39
Документ БР.: DOC_26445-21/2023
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 31.12.