листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидирани единечни финансиски извештаи Јануари - Декември 2022


Неревидирани единечни финансиски извештаи Јануари - Декември 2022.xlsx

Објавено на: 27.02.2023 09:00:15
Документ БР.: DOC_26445-23/2023
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 31.12.