Македонски
English
листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Согласно Глава 6 од Правилникот за котација, ги објавуваме следните извештаи

  Неревидирани финансиски извештаи од 01.01-31.12.2022

 


МАКОТЕКС АД СКОПЈЕ 31 12 2022.xlsx

Објавено на: 28.02.2023 14:15:12
Документ БР.: DOC_26445-39/2023
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 31.12.