Македонски
English
листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 31.12.2022 за Теал АД Тетово


01.01-31.12.2022 -Природа на трошоци.xlsx

Објавено на: 28.02.2023 14:20:12
Документ БР.: DOC_26445-44/2023
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 31.12.