Македонски
English
листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидирани финансиски извештаи за период од 01.01-31.12.2022 год. на “Факом“ АД Скопје


12 Месечни известувања- трговски друштва - природа на трошоци 2022 год..xlsx

Објавено на: 28.02.2023 15:00:15
Документ БР.: DOC_26445-52/2023
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 31.12.