Македонски
English
листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

 НЕРЕВИДИРАНИ КОНСОЛИДИРАНИ ФИНАНСИСКИ ИЗВЕШТАИ ЗА ПЕРИОД 01.01.- 31.12.2022


Makosped berza 31.12.2022 kon.xls

Објавено на: 28.02.2023 14:48:45
Документ БР.: DOC_26445-50/2023
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 31.12.