листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 31.12.2022


12М 2022 поединечни - Аутомакедонија АД.xls

Објавено на: 28.02.2023 15:39:36
Документ БР.: DOC_26445-54/2023
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 31.12.