листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

.


Неревидирани финансиски извештаи на Оилко 01.01.-31.12.2022 .xlsx

Објавено на: 01.03.2023 14:10:18
Документ БР.: DOC_26445-59/2023
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 31.12.