Македонски
English
листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидирани финансиски извештаи на АД Струмичко поле с.Василево 01.01.2022-31.12.2022


12 Месечни известувањаАД Струмичко Поле с.Василево.xlsx

Објавено на: 01.03.2023 14:12:18
Документ БР.: DOC_26445-61/2023
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 31.12.