Македонски
English
листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидирани финансиски извештаи за период од 01.01 - 31.12.2022 за друштвото Либерти АД Скопје 


6 и 12 Месечни известувања- трговски друштва - природа на трошоци.xls

Објавено на: 01.03.2023 14:15:18
Документ БР.: DOC_26445-64/2023
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 31.12.