Македонски
English
листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидирани неконсолидирани финансиски извештаи Јануари - Декември 2022

 


Неревидирани неконсолидирани финансиски извештаи за период од 01.01 до 31.12.2022.xlsx

Објавено на: 01.03.2023 14:17:18
Документ БР.: DOC_26445-66/2023
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 31.12.