Македонски
English
листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Согласно Глава 6 од Правилата за котација , го објавуваме следниот финансиски извештај :

Неревидирани финансиски извештаи 01.01.-31.12.2022


01.01-31.12. 2022.xls

Објавено на: 01.03.2023 14:23:37
Документ БР.: DOC_26445-73/2023
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 31.12.