Македонски
English
листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидирани финансиски извештаи 01.01-31.12 2022


31.12.22 -6 12 Месечни известувања-трговски друштва-природа на трошоци.xlsx

Објавено на: 01.03.2023 14:57:27
Документ БР.: DOC_26445-75/2023
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 31.12.