листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Образложение кон неревидираните посебни финансиски извештаи за период од 01.01.-31.12.2022 година


Obrazlozenie_Bilans na uspeh_31.12.2022 v1.pdf

Објавено на: 01.03.2023 15:40:13
Документ БР.: DOC_10191-200/2023
Урнек: Други ценовно чувствителни информации