листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните предлог - одлуки за Собранието на акционери

Предлог-Одлука од УО за дивиденден календар 2022 со Образложение


Предлог-Одлука од УО за дивиденден календар 2022 со Образложение.pdf

Објавено на: 03.03.2023 09:45:56
Документ БР.: DOC_13285-8/2023
Урнек: Предлог - одлуки за Собрание на акционери