листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните ревидирани финансиски извештаи:

Ревидирани финансиски извештаи на Банката за 2022 година.


3. Ревидирани Финансиски извештаи по НБРСМ за 2022 година.pdf

Објавено на: 03.03.2023 14:30:31
Документ БР.: DOC_12304-0/2023
Урнек: Ревидирани финансиски извештаи