Македонски
English
листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Витаминка АД прилеп неревидирани финансиски извештаи


Nerevidirani poedinecni finansiski izvestai 01.01-31.12.2022 god..xls

Објавено на: 10.03.2023 16:20:42
Документ БР.: DOC_26445-88/2023
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 31.12.