листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Објаснување кон консолидираните финансиски извештаи за периодот 01.01.-31.12.2022 г.


Објаснување кон консолидираните финансиски извештаи 31.12.22.docx

Објавено на: 15.03.2023 14:14:21
Документ БР.: DOC_10191-227/2023
Урнек: Други ценовно чувствителни информации