листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Тетекс АД Тетово ги објавува Неревидирани консолидирани финансиски извештаи за Тетекс АД Тетово за 2022 година


Konsolidirani nerevidirani FI za Teteks AD vo 2022 godina.xlsx

Објавено на: 21.03.2023 14:11:19
Документ БР.: DOC_26445-100/2023
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 31.12.