Македонски
English
листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Ви доставуваме Неревидиран финансиски извештај за период од 01,01,2022 год. до 31,12,2022 год.


12 Месечно извест.2022 год. Градски Трговски Центар А.Д.Скопје.xlsx

Објавено на: 22.03.2023 14:56:21
Документ БР.: DOC_26445-101/2023
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 31.12.