Македонски
English
листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

12 Месечно консолидирано известување 2022 - Цементарница УСЈЕ


12 Месечно консолидирано известување 2022 - Цементарница УСЈЕ АД - природа на трошоци.xls

Објавено на: 31.03.2023 09:10:41
Документ БР.: DOC_26445-109/2023
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 31.12.