Македонски
English
листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидирани финансиски извештаи 01.01-31.12.2022


Неревидирани консолидирани извештаи 01.01.-31.12.2022.xlsx

Објавено на: 31.03.2023 14:11:03
Документ БР.: DOC_26445-112/2023
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 31.12.