Македонски
English
листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

.


Образложение на промените во финансискиот резултат на Макпетрол АД и Подружниците 01.01.-31.12.2022.pdf

Објавено на: 31.03.2023 14:14:43
Документ БР.: DOC_10191-259/2023
Урнек: Други ценовно чувствителни информации