Македонски
English
листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидирани консолидирани финансиски извештаи за 2022 година


Неревидирани консолидирани финансиски извештаи 01.01-31.12.2022 година.xls

Објавено на: 31.03.2023 15:40:05
Документ БР.: DOC_26445-118/2023
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 31.12.