листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидирани консолидирани финансиски извештаи  за 2022 година

 


Неревидирани консолидирани финансиски извештаи за период од 01 01 до 31.12.2022.xlsx

Објавено на: 03.04.2023 14:11:19
Документ БР.: DOC_26445-119/2023
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 31.12.