Македонски
English
листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните ревидирани финансиски извештаи:

revidirani finansiski izvestai za 2023 godina i godisen izvestaj za raboteweto vo 2023 godina


revidirani finansiski izvestai za 2022.pdf
godisen izvestaj 2022.pdf

Објавено на: 05.04.2023 09:43:03
Документ БР.: DOC_12304-5/2023
Урнек: Ревидирани финансиски извештаи