листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните предлог - одлуки за Собранието на акционери

Предлог од акционери по Предлог-одлуката за именување на членови на Надзорен одбор на Стопанска банка а.д. Битола


Предлог од акционери по Предлог-одлуката за именување на членови на Надзорен одбор.pdf

Објавено на: 06.04.2023 14:10:09
Документ БР.: DOC_13285-31/2023
Урнек: Предлог - одлуки за Собрание на акционери