Македонски
English
листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидиран биланс на успех 01.01-31.03.2023


3 Месечни известувања- трговски друштва - природа на трошоци.xls

Објавено на: 07.04.2023 14:10:44
Документ БР.: DOC_12294-0/2023
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 31.03.