Македонски
English
листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за начинот на распределба на добивката:

Одлука од Собрание на акционери одржано на 19.04.2023 годнина


Одлука за распределба на добивка за 2022 година.pdf

Објавено на: 19.04.2023 15:46:48
Документ БР.: DOC_12287-4/2023
Урнек: Распределба на добивка