Македонски
English
листај по издавач            листај по урнек


Согласно член 36 од Правилата за котација, известуваме за дивидендниот календар:

Одлука од Собрание на акционери одржано на 19.04.2023 годнина


Одлука за исплата на дивиденда и утврдување дивиденден календ....pdf

Објавено на: 19.04.2023 15:47:37
Документ БР.: DOC_10187-3/2023
Урнек: Дивиденден Календар