листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следниве измени во органите на управување:

Одлука од Собрание на акционери одржано на 19.04.2023 годнина


10.Одлука за престанок на мандат и избор на членови на Надзор....pdf

Објавено на: 19.04.2023 15:50:12
Документ БР.: DOC_12285-19/2023
Урнек: Измени во органи на управување