листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните ревидирани финансиски извештаи:

Ревидирани финансиски извештаи за 2022г. со мислење на овластениот ревизор 

 


Ревидирани финански извешати за 2022г со мислење.pdf

Објавено на: 19.04.2023 15:50:14
Документ БР.: DOC_12304-10/2023
Урнек: Ревидирани финансиски извештаи