Македонски
English
листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидиран Биланс на успех 01.01-31.03.2023 год.


3 и 9 Месечни известувања- трговски друштва - природа на трошоци-31.03.2023год..xlsx

Објавено на: 25.04.2023 14:12:16
Документ БР.: DOC_12294-10/2023
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 31.03.