Македонски
English
листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните ревидирани финансиски извештаи:

Витаминка АД  Прилеп објавува ревизорски извештаи


Revizorski poedninecni finansiski izvestai 2022.pdf
Revizorski konsolidirani finansiski izvestai 2022.pdf

Објавено на: 27.04.2023 15:30:16
Документ БР.: DOC_12304-17/2023
Урнек: Ревидирани финансиски извештаи