Македонски
English
листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Согласно член 40 точка 2 од Правилата за котација Скопски пазар АД Скопје го објавува неревидираниот  Биланс на успех за 01.01.-31.03.2023 година:


nerevidirani finansiski izvestai Skopski pazar AD Skopje 31-03-2023.xlsx

Објавено на: 28.04.2023 08:48:06
Документ БР.: DOC_12294-28/2023
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 31.03.