Македонски
English
листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидиран финансиски извештај за периодот 01.01.2023-31.03.2023


nerevidirani finansiski izvestai 31-03-2023 Sovremen dom.xlsx

Објавено на: 28.04.2023 08:49:35
Документ БР.: DOC_12294-29/2023
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 31.03.