листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

.


Неревидиран Биланс на успех 01.01.-31.03.2023 Макпетрол АД.xls

Објавено на: 28.04.2023 09:09:26
Документ БР.: DOC_12294-34/2023
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 31.03.