листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

.


Кратко образложение за настанатите значајни промени во финансискиот резултат на Макпетрол АД 01.01-31.03.2023.pdf

Објавено на: 28.04.2023 09:09:31
Документ БР.: DOC_10191-347/2023
Урнек: Други ценовно чувствителни информации