листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме прашалниците за примена на Кодексот на корпоративно управување:

Прашалник за ККУ


Прашалник за ККУ Прилепска пиварница ад Прилеп 2023.xls

Објавено на: 28.04.2023 09:37:04
Документ БР.: DOC_26956-10/2023
Урнек: Прашалници за ККУ