листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за датумот на одржување и Дневниот ред на Собранието на акционери

Јавен повик за собрание на акционери 30.05.2023

 


Javen povik za godisno sobranie 2023.doc

Објавено на: 28.04.2023 14:24:46
Документ БР.: DOC_10109-72/2023
Урнек: Јавен повик за собрание